Česky / English

SAFFORT – Jsme specializovaným internetovým řetězcem s trezory působícím po celé Evropě. Náš první trezor jsme prodali už v roce 1998

www.saffort.cz SAFFORT – Jsme specializovaným internetovým řetězcem s trezory působícím po celé Evropě. Náš první trezor jsme prodali už v roce 1998. Za tu dobu jsme vybudovali opravdu velkou základnu pro nás i naše partnery a klienty po celém světě. Naše pobočky a obchody najdete ve státech jako Polsko, Česko, Slovensko, Lotyšsko, Estonsko, Litva. Působíme i na trzích Velké Británie, Francie, Ruska a Španělska. Specializujeme se na prodej trezorů všech kategorií počínaje trezory na zbraně, trezory do zdi, certifikovaných bezpečnostních trezorů, protipožárních trezorů, trezorů do k zabudování do podlahy ale uspokojíme i velké firmy které hledají trezory hotelové, archivační trezory a ocelové skříně, nemocnice a státní podniky které u nás poptávají hlavně trezory s platnými certifikacemi a dokumenty. Velké zastoupení u nás mají i zakázkové a luxusní trezory vyráběné vždy na přání klienta. Oslovte nás online pro kalkulaci nabídky a výběr toho správného trezoru. Zajistíme Vám dopravu, ukotvení i montáž trezoru."

https://www.saffort.cz/…orne-trezory Protipožární sejfy za skvělé ceny na Saffort.cz. Ohnivdzorné trezory ochrání vaše cenné sbírky, hotovost a doklady. Bezpečné uschování klientských smluv v protipožárním trezoru, vyberte si na Saffort.cz s dopravou k Vám do domu či kanceláře. Certifikované ohnivzdorné trezory online a dobré ceny. Testované protipožární trezory s ohnivzdorností do 30 min. , 60 min. , 90 min. a 120 min. hoření až 1000 stupňů.

^